Lifestyle

Buty z oferty VM FOOTWEAR – nowoczesne obuwie do pracy

Buty z oferty VM FOOTWEAR – nowoczesne obuwie do pracy

Na bezpieczeństwo i komfort pracy wpływa wiele elementów. Jednym z nich jest umiejętnie dobrane, porządnie wykonane, spełniające określone normy jakości obuwie profesjonalne. Jednym z popularnych producentów tego typu obuwia jest czeska firma VM FOOTWEAR, która już od blisko 20 lat zajmuje się produkcją roboczych butów specjalistycznych i innych akcesoriów BHP dla pracowników fizycznych, w tym budowlanych.

Nieprzemakalne obuwie do pracy

Sztandarowym produktem czeskiej marki są buty robocze nieprzemakalne, wyposażone w specjalną membranę, która z jednej strony gwarantuje dobrą wentylację, a z drugiej chroni przed wilgocią pochodzącą ze środowiska zewnętrznego. Obuwie robocze VM FOOTWEAR dostępne jest w szerokim wyborze modeli wyposażonych w niskie i wysokie cholewy. W zdecydowanej większości są to solidne buty skórzane, produkowane z umiejętnie wyprawionej skóry bydlęcej. Część modeli to buty z membraną, przystosowane do użycia w różnych środowiskach pracy. To obuwie odpowiednie zarówno do pracy na budowie, jak i w warsztacie, gdzie może być wystawione na bezpośredni kontakt ze smarami, olejami i wieloma innymi substancjami chemicznymi. W ofercie czeskiej firmy znajdziemy również bardziej zaawansowane modele obuwia roboczego z umiejętnie wyprofilowanymi podeszwami o właściwościach antypoślizgowych.

Profesjonalne buty ochronne

W ofercie marki VM FOOTWEAR znajduje się szeroki wybór tzw. obuwia ochronnego w różnych standardach wykonania, do wielu zastosowań. Oczywiście są to buty posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo stosowania w określonych warunkach. Takie buty wyposażone są w różnorodne podeszwy i wkładki – antybakteryjne, absorpcyjne, żelowe do amortyzacji wstrząsów, standardowe skórzane, w związku z czym dostosowane są do potrzeb wielu grup odbiorców. To dobry wybór dla pracowników terenowych i osób pracujących w pomieszczeniach zamkniętych – magazynach, zakładach produkcyjnych, warsztatach, sklepach czy hurtowniach. To obuwie z wysokimi i niskimi cholewami, sznurowane i wsuwane, nieprzemakalne i ażurowe, gwarantujące wysoki komfort pracy w wysokich temperaturach powietrza. 

Dzięki dużej różnorodności asortymentu współczesnych producentów obuwia profesjonalnego, takich jak czeska firma VM FOOTWEAR, każdy pracownik fizyczny bez trudu odnajdzie buty idealnie dopasowane do charakteru wykonywanej przez niego pracy. Oczywiście w ofercie czeskiej marki znajduje się również obuwie zawodowe dla pracowników sektora medycznego czy branży beauty, a także buty outdoorowe, odpowiednie dla fanów pieszych wędrówek.

Udostępnij