Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

ForPro zwroty – koszty i realizacja krok po kroku

19 maja 2023 ForPro zwroty - koszty i realizacja krok po kroku


Nie da się ukryć, że firma ForPro cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Warto podkreślić, że wszystkim osobom, które zamówiły produkty przez Internet przysługuje zwrot. Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś, że buty, które w sieci wyglądały wspaniale potem okazały się całkowitym niewypałem. W takiej sytuacji nie ma co się długo zastanawiać, trzeba jak najszybciej odezwać się do Forpro zwroty realizuje się błyskawicznie.

Historia marki ForPro

Już od 2011 roku działa marka ForPro i współpracuje z takimi firmami jak Nike, Adidas, Polar i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że najlepsi profesjonalni sportowcy korzystają z produktów ForPro. Bartłomiej Kwiatkowski to były tenisista, który jest również założycielem firmy. Nikt tak dobrze jak on nie rozumie potrzeb sportowców, a także osób, które ćwiczą hobbystycznie, a nie wyczynowo. Wykwalifikowana kadra pracownicza w dużej mierze odpowiada za sukces marki. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim poziom obsługi klienta, który stoi na bardzo wysokim poziomie. Kontakt z konsultantami jest znakomity, dlatego nie ma na co narzekać. Nie wszyscy ludzie rozumieją różnice między zwrotem a reklamacją. Reklamować można towar wadliwy, a zwracać można tylko produkty nieużywane i nieuszkodzone. W ramach reklamacji przysługuje uprawnienie do żądania naprawy przedmiotu lub zwrotu pieniędzy. Warto podkreślić, że w firmie ForPro towar można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Trzeba wypełnić formularz zwrotu i odesłać zakupione rzeczy wraz z paragonem. Na oficjalnej stronie internetowej znajdują się dane adresowe firmy, które trzeba spisać.

Warunki zwrotu

Można zwrócić jedynie produkty, które zawierają komplet niewyciętych metek i nie posiadają żadnych śladów użytkowania. Firma zaleca również, żeby obuwie znajdowało się w pudełku oryginalnym. Gdy przesyłka dotrze do ForPro to przeprowadzona będzie analiza poprawności zwrotu. W terminie 14 dni od chwili potwierdzenia poprawności zwrotu powinieneś otrzymać zwrot pieniędzy na wskazane konto bankowe. Jeśli po 14 dniach masz dalej pieniędzy to jak najszybciej udaj się do swoje banku i poproś o wyjaśnienia. Może się okazać, że było jakieś opóźnienie, dlatego nie należy się na zapas martwić. Zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet można zwrócić produkty zakupione w sklepie online. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, ze w sklepie stacjonarnym ForPro nie można zwracać produktów zakupionych na oficjalnej stronie nike.com. Mogłoby się to wydawać logiczne, ale wiele osób o to pyta, dlatego postanowiliśmy to wyjaśnić. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest kontakt ze sprzedawcami Nike. Istotny jest także sposób zapakowania przesyłki, ponieważ trzeba to zrobić tak, żeby nic się nie uszkodziło.

Nadaj zwrot do ForPro za pomocą rozwiązania od Wygodne Zwroty.

Przyczyny zwrotu

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że klient wcale nie musi podawać przyczyny zwrotu. Można też dostarczyć produkty samodzielnie do siedziby firmy, jeśli mieszka się w pobliżu i ma się trochę wolnego czasu. Większość osób wybiera jednak usługę kurierską i wysyła paczkę. Wybór firmy kurierskiej powinien być dobrze przemyślany, ponieważ wszędzie obowiązują inne stawki. Najlepiej porównać dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą. Na koniec rozważań wypada stwierdzić, że zawsze, gdy kupuje się towar przez Internet przysługuje prawo zwrotu produktu w ciągu 14 dni. Jednocześnie klient nie musi się z tego w żaden sposób tłumaczyć, ponieważ jest to jego uprawnienie. Sytuacja prezentuje się bardzo podobnie, gdy kupujesz coś przez telefon lub nabywasz coś poza siedzibą firmy.

Redakcja dolnyslask360.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie podróżujemy przez świat słów, inspiracji i niezwykłych doświadczeń! Jesteśmy zespołem pełnym pasji do odkrywania nowych miejsc, dzielenia się poradami dotyczącymi podróży, lifestyle'u, rekreacji, sportu i wszelkich sposobów na wyjątkowy urlop.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jakie modele szczoteczek elektrycznych oferuje Oral-B
Zwroty towarów do sklepu Ifriko
Szybkie zwroty do Unisono

Szybkie zwroty do Unisono

13 stycznia 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

Szybkie zwroty do Unisono