Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak wygląda zwrot do Intimiti?

1 stycznia 2024 Jak wygląda zwrot do Intimiti?


Sklep Intimiti oferuje ogromny wybór odzieży, który podpasuje zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniego stroju, gdy czasem zdarzy się, że ubranie jest niezadowalające warto zobaczyć jak robić zwroty. W tym artykule dowiesz się jak bezpiecznie zwracać towary w sklepie Intimiti.

Polityka zwrotów w sklepie Intimiti

Przed dokonaniem zwrotu warto zapoznać się z polityką zwrotów sklepu Intimiti. Według ich zasad można odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszło się w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie można przesłać pisemnie na adres: „MARMART” – Marcin Pruszyński, ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809, tel. 503 747 208 lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].

Sposoby zwrotu i reklamacji na stronie Intimiti

Warto pamiętać o tym, że sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do zwrotu za pobraniem i do paczkomatów. Na samym początku trzeba powiadomić sklep o zamiarze zwrócenia towaru przed upłynięciem 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Przykładowy zwrot formularza można znaleźć na stronie internetowej sklepu w zakładce “odstąpienia od umowy” lub z przykładowego wzoru formularza odstąpienia od umowy zawartego  w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Kiedy otrzymam pieniądze za zwrócony towar?

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzono się  na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosi się żadnych opłat w związku z tym zwrotem. „Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.”.

Na jaki adres zwracać towary?

Zwroty należy przesyłać na adres: ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809 , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowano nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli zostaną odesłane rzeczy przed upływem terminu 14 dni. Trzeba będzie ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Inne sposoby zwracania produktów

Wygodne Zwroty obsługiwane są przez sprawdzone i rzetelne firmy kurierskie. Kliknij w ten link: https://wygodnezwroty.pl/intimiti i sprawdź ofertę. Dzięki tej stronie, możesz wykonywać zwroty w prosty i wygodny sposób. Wygodne Zwroty pomoże ci również w rozwiązaniu problemów dotyczących nieudanych zakupów w innych sklepach. Odwiedź link i przekonaj się o tym już teraz!

Podsumowanie

Robienie zakupów w sklepie Intimiti jest łatwe i przyjemne. Dlatego warto wiedzieć co zrobić z nietrafionymi produktami. Dzięki łatwemu sposobowi zwracania towarów można śmiało nie martwić się robiąc zakupy online. Łatwa forma nadawania i robienia zwrotu w sklepie Intimiti pozwala cieszyć się spokojnymi zakupami. 

Redakcja dolnyslask360.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie podróżujemy przez świat słów, inspiracji i niezwykłych doświadczeń! Jesteśmy zespołem pełnym pasji do odkrywania nowych miejsc, dzielenia się poradami dotyczącymi podróży, lifestyle'u, rekreacji, sportu i wszelkich sposobów na wyjątkowy urlop.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jakie modele szczoteczek elektrycznych oferuje Oral-B
Zwroty towarów do sklepu Ifriko
Szybkie zwroty do Unisono

Szybkie zwroty do Unisono

13 stycznia 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

Szybkie zwroty do Unisono