Lifestyle

Nowe miejsce, gdzie wypocząć we Wrocławiu

Nowe miejsce, gdzie wypocząć we Wrocławiu

Wrocław to miasto, które dynamicznie się rozwija, a którego jedną z wizytówek są liczne kawiarnie i cukiernie, oferujące klientom obsługę zarówno na miejscu, jak i na wynos. Jeśli lubisz zwiedzać nowe miejscówki, doceniasz wysokiej jakości obsługę i oczywiście smaczne potrawy, a także masz ochotę na coś słodkiego – zdecydowanie warto udać się do Tortowni na Bema: ta piękna i przytulna cukierenka pojawiła się nie tak dawno, a już zdążyła podbić setki serc zarówno mieszkańców Wrocławia, jak i gości miasta.

Czym można poczęstować się w Tortowni na Bema?

Podstawą oferty Tortowni na Bema są oczywiście torty na bazie biszkoptów lub warstw bezowych. Nadzienie w takich deserach może być różne – czekoladowe, serowe, owocowe, a nawet z dodatkiem alkoholu! Co więcej, cukiernicy wypieką przepyszne serniki i drobniejsze desery, na przykład strudle i baklawę, o których można śmiało powiedzieć, że są jednymi z najbardziej pysznych w całym mieście.

Wspaniała obsługa we wspaniałym miejscu

Na oddzielną uwagę zasługuje bardzo przytulna atmosfera, która została stworzona w Tortowni na Bema: idealnie nadaje się na przyjacielskie spotkanie, randkę lub jako miejsce do wypoczynku po długim spacerze wspaniałymi wrocławskimi uliczkami. Przyjemne kolory, wygodne meble,odpowiednio dobrane oświetlenie – wszystko to łączy się w harmonijną całość, która pozostawia wyłącznie przyjemne odczucia. Pracownicy tego miejsca są zawsze uprzejmi i mili – po złożeniu zamówienia nie będziesz przez pół godziny oczekiwać na swoją kawę, a w razie potrzeby uzyskasz  dokładną informację na temat produktów dostępnych w ofercie.

A co, jeśli nie masz czasu?

Często zdarza się tak, że słyszymy o jakimś pięknym miejscu, ale po prostu nie mamy czasu na to, żeby wybrać się tam choćby na małą kawkę. Na szczęście, dzięki Internetowi, to wcale nie jest problem! Zapoznać się ofertą Tortowni można na stronie tortynabema.pl/cukierni-we-wroclawiu/, ponadto również online można złożyć zamówienie na niesamowicie pyszne wypieki, które dodatkowo zostaną dostarczone pod wskazany adres we Wrocławiu i okolicach miasta. Strona kawiarni umożliwia nie tylko wybór deseru z już istniejącej oferty, ale i stworzenie całkiem oryginalnego tortu z zaproponowanych składników, który w całości będzie odpowiadał Twoim preferencjom.

Jednak polecamy przynajmniej raz wybrać się do Tortowni na Bema osobiście: mile będziesz wspominać spędzony w tym miejscu czas i pewnie zechcesz wrócić ponownie na niesamowicie pyszny kawałek tortu lub inny deser! 

Udostępnij