Porady

Odkurzacz na baterie. Na jaki sprzęt bezprzewodowy się zdecydować?

Odkurzacz na baterie. Na jaki sprzęt bezprzewodowy się zdecydować?

Żyjemy w świecie, w którym z każdej strony otaczają nas nowoczesne technologie. Na przykład sprzęty RTV i AGD bardzo ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Jednym z nich jest odkurzacz na baterie. Ostatnio hitem stają się modele bezprzewodowe tego sprzętu, np. marki Samsung. Jaki powinien być najlepszy odkurzacz bezprzewodowy?

Potrzebujesz dobrego pomocnika podczas domowych porządków? Dobry odkurzacz bezprzewodowy na pewno sprawdzi się w tej roli. To bardzo bezpieczny i wygodny sprzęt, niewątpliwie na plus odróżnia go od tradycyjnej formy tego urządzenia to, że nie ciągną się za nami długie kable, o które bywało łatwo się potknąć. Nie musisz też szukać wciąż gniazdka w pobliżu miejsca sprzątania i przepinać wtyczki przy zmianie pomieszczenia. Odkurzacz na baterie jest niezwykle mobilny i zgrabny.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy sprawi, że polubisz odkurzanie?

Dobry odkurzacz bezprzewodowy z modeli Samsung Jet łatwo dotrze do każdego zakamarka, a to dzięki swojej smukłej sylwetce. To bardzo wygodne do przechowywania urządzenie, ponieważ zajmuje znacznie mniej miejsca niż klasyczny odkurzacz z kablem, więc odkurzacz na baterie łatwo schować do szafy lub schowka.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy nie wymaga też uciążliwiej wymiany worków, bo ma wbudowany zbiornik, do którego wpada kurz oddzielony z wirującego powietrza, więc nie musimy się też martwić, że pył mógłbym wydostać się na zewnątrz sprzętu. A wszystkie elementy odkurzacza – pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr, można myć w wodzie. To dzięki technologii Air Pulse, która wykorzystuje różnicę ciśnień, zanieczyszczenia z pojemnika są skutecznie usuwane, bo trafiają do worka na zanieczyszczenia umieszczonego w stacji czyszczącej Clean Station.

Samsung Jet oferuje 5 modeli odkurzaczy bezprzewodowych: Jet 90 premium, Jet 70 easy, Jet 90 complete, Jet 90 multi i Jet 75 complete. Jaki odkurzacz bezprzewodowy najlepiej poradzi sobie ze sprzątaniem w nawet najmniejszych zakamarkach? Każdy z tych modeli jest wyposażony w precyzyjne akcesoria, które ułatwiają sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Na przykład minielektroszczotka dokładnie usuwa sierść z kanap i pomaga utrzymać porządek, gdy mamy w domu czworonożnego mieszkańca. Jej zaletą jest też to, że została wyposażona w dodatkowy silnik. A szczotka z miękkim włosiem pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni, przy czym oczywiście ich nie rysuje. Taką końcówkę warto zakładać, kiedy zamierzamy odkurzyć z półek, regałów czy np. klawiatury komputera. Z kolei długa i wąska końcówka, tzw. szczelinówka służy do odkurzania trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny czy przestrzeń między meblami. Kolejnym akcesorium, jakie oferuje Samsung Jet, jest elastyczna szczotka, którą dzięki zginanej końcówce można ustawić pod różnym kątem. Świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu żaluzji i wysoko zamontowanych półek.

Samsung Jet doskonale sprawdzi się też do sprzątania w samochodzie, dzięki czemu nie ma potrzeby kupowania dodatkowego odkurzacza samochodowego.

Gdy wciąż nie wiesz jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, nie wahaj się sięgnąć po jeden z modeli Samsung Jet. Te sprzęty są gwarancją jakości i komfortu, który będzie płynął z odkurzania, a co najważniejsze – w końcu polubisz tę domową czynność.

Udostępnij