dolnyslask360.pl

Portal dla turystów

urodziny
Porady

Pomysły na dekoracje – talerzyki urodzinowe

Powolny powrót do normalności wzbudza w nas chęć zaproszenia wszystkich bliskich i znajomych na imprezę. Szczególnie za odprawieniem zaległych przyjęć urodzinowych i spotkaniem z rówieśnikami tęsknią dzieci. Aby długo wyczekiwana zabawa była jeszcze lepsza, warto nadać jej temat przewodni. Wymaga to odpowiednich dekoracji, takich jak talerzyki urodzinowe.

Talerzyki urodzinowe stworzą wyjątkową atmosferę przy stole

Gdy razem z dzieckiem wybierzecie już motyw przyjęcia, nadejdzie czas na kompletowanie dekoracji: zakup balonów, świeczek i zamówienie tortu. Aby zachować spójny wystrój, dobrze będzie zdecydować się na pasującą zastawę na stolik. Świetnym rozwiązaniem będą jednorazowe naczynia, takie jak kubki, sztućce i talerzyki urodzinowe. Te ostatnio, jeżeli zostaną odpowiednio dobrane, z pewnością zaskoczą małych gości. W sieci można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji. Dla małych astronautów warto wybrać papierowe naczynia w planety lub rakiety, a dla małych księżniczek – różowe w jednorożce. Każdy solenizant znajdzie coś dla siebie i będzie mógł się cieszyć wyjątkowymi dekoracjami.

Wygoda i bezpieczeństwo

Ogromną zaletą talerzyków urodzinowych jest to, że nie trzeba ich myć. Po skończonej zabawie wystarczy zrzucić z nich resztki jedzenia i wyrzucić do kosza na papier. Znacznie usprawni to proces sprzątania. Talerzyki urodzinowe usuwają także ryzyko konieczności zbierania odłamków szkła w razie stłuczenia. Gdy takie naczynie spadnie, wystarczy wymienić je na nowe. To z pewnością bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnej zastawy, gdy w przyjęciu biorą udział dzieci. W przypadku szklanych talerzy wystarczy jeden nieuważny ruch w czasie spożywania posiłku, aby świetna zabawa zakłócona została przez potłuczone naczynia. Nie warto więc ryzykować i wybrać jednorazowe talerze, aby nie narażać siebie i małych gości na nieprzyjemności

Talerzyki urodzinowe sprawdzą się nie tylko na przyjęciach dziecięcych. Będą równie wygodnym rozwiązaniem na osiemnastkę, czy każdą inną okazję. Można wówczas wybrać klasyczne białe tacki i nie martwić się późniejszym sprzątaniem. Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w sezonie letnim na grillu. Tam szczególnie doceniona zostanie wygoda papierowych talerzyków urodzinowych.

Jednorazowe papierowe talerzyki urodzinowe to świetny pomysł na dekoracje. Są nie tylko bardzo ładne, ale także wygodne i bezpieczne. Warto zapoznać się z asortymentem naszego sklepu, który oprócz szerokiego wyboru talerzyków papierowych posiada w swojej ofercie także inne imprezowe gadżety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *