dolnyslask360.pl

Portal dla turystów

Świece pieńkowe
Lifestyle

Świece pieńkowe dla miłośników rustykalnego stylu

Stylowe dodatki aranżacyjne mogą odmienić charakter każdego wnętrza. Z tego powodu, na szczególną uwagę zasługują świece pieńkowe, gdyż dodają one pomieszczeniom designu, powiewu świeżości i naturalnego akcentu. Bardzo modnie takie dodatki będą się prezentować w przestronnym salonie, pokoju wypoczynkowym jak i również w jadalni. Palący się płomień, stworzy przytulną i ciepłą, domową atmosferę.

Świece w kształcie ściętego drzewa, które wprowadzają klimatyczny nastrój

Świece pieńkowe w kształcie ściętego drewna, idealnie sprawdzą się podczas romantycznej kolacji we dwoje. Można je zapalić również podczas czytania książki, oglądania telewizji czy też słuchania muzyki. Efektowne świece sprawdzą się doskonale również podczas ślubnych uroczystości, z ich pomocą można przystroić każdą salę weselną. Z całą pewnością można stwierdzić, że wyżej wymienione, efektowne dodatki dobrze wpisują się w obecne trendy dekoratorskie. Motyw ściętego drzewa pasuje w szczególności do stylu rustykalnego i nowoczesnego. Stylowe i eleganckie świece pieńkowe mają uniwersalny design, dlatego pasują one na większość okazji. Można je zapalić podczas świąt Bożego Narodzenia, cudownie rozświetlą one wigilijny stół. Te modne dodatki przydadzą się również na imprezie sylwestrowej oraz podczas karnawału.

Efektowne świece w klimacie bożonarodzeniowym

Wiele osób zastanawia się, jak połączyć ze sobą modne dodatki, aby stworzyły spójną całość. Otóż, jedną z propozycji może być umieszczenie świec pieńkowych w modnych, szklanych słojach. Można je także umieścić na drewnianych plastrach brzozy. Bardzo modnie będą one się również komponować na kominku, w obecności świątecznych lampek. W zależności od pomysłowości oraz kreatywności, modne świeczki można inaczej zaprezentować. Do kompozycji można dołożyć suszone gałązki jodły, świerku bądź sosny. Z całą pewnością taka aranżacja wprowadzi domowników w świąteczny klimat bożonarodzeniowy.

Modne świeczki ozdobą stroików oraz wieńców adwentowych

Dzięki świecom pieńkowym można stworzyć rustykalny, przytulny klimat. Modne dodatki inspirowane drewnem będą również cudownie się prezentować w stylu skandynawskim. Warto również pamiętać o tym, że takie modne dodatki można umieścić w gablocie z książkami bądź na regale. Uformowana w charakterystyczny walec, świeczka, stanowi klasyczny i zarazem uniwersalny dodatek aranżacyjny. Co istotne, świeczki w motywie naturalnego, ściętego pnia mogą być również użyte w przystrajaniu wieńców adwentowych oraz stroików świątecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *