dolnyslask360.pl

Portal dla turystów

Wygodna bielizna
Porady

Wygodna bielizna

Bielizna to nieodłączny element naszego codziennego ubioru, dlatego dobrze, kiedy jej podstawową jest wygoda. Majtki hipsters to krój, który idealnie wpasowuje się w poprzednie słowa. Są one nieśmiertelną formą, która zakrywa ciało, a zarazem spokojnie spoczywa na naszych biodrach, zapewniając komfort  i wygodę noszenia. Jest to ponadczasowy model, który znajdziemy zarówno w formie miękkiej i przyjemnej bawełny, jak i pod postacią ślicznych, zmysłowych koronek.

Świetny krój

Do głównych cech majtek hipsters należy to, że majtki nie mają szczególnie wysokiego stanu, a ich boki opierają się głównie na biodrach, stąd określenie, że są to figi biodrówki. Jest to krój, który wyróżnia majtki od innych tym, że nie przypomina stringów – majtki hipsters mają trochę więcej materiału na pupie oraz różni się od klasycznych fig, gdyż w mniejszym stopniu krępują nasze ruchy.

Jeżeli zastanawiamy się, czy bielizna będzie współgrać z naszą odzieżą, to odpowiedź jest prosta. Do klasycznych  majtek typu hipsters możemy śmiało ubrać spodnie z niższym stanem lub każdego rodzaju spódniczki. Ten model zapewnia nam pełen komfort noszenia, gdyż jest praktyczny i wygodny. Natomiast te wykonane z cieńszego materiału sprawdzą się nie tylko przy spodniach typu biodrówki, ale i przy wszystkich innych krojach i sukienkach.

Model może nie jest skąpy, ale również świetnie podkreśla kobiece kształty. Dzięki temu, że otula damskie uda, to pozwala na to, by optycznie zwrócić na nie uwagę i wizualnie zaznaczyć krągłości. Nie jest to jednak zbyt nachalny krój i dzięki temu nie będzie zaburzał proporcji sylwetki.

Zmysłowość, ale i praktyczność 

Tak naprawdę ciężko znaleźć inny tak komfortowy strój. Cechą majtek hipsters jest to, że zapewniają wygodę na cały dzień. Ich płaskie krawędzie i odpowiedni materiał nie będą w żadnym stopniu męczyć skóry. Ponadto dobrego rodzaju materiał zapewni to, że nasza skóra będzie oddychała przez cały dzień. To od nas zależy, czy postawimy na coś w pełni krytego, wykonanego z naturalnego materiału, czy na przewiewną koronkę, która w naszych myślach doda nam atrakcyjności. 

W wyborze pomaga nam szeroka dostępność tej bielizny na rynku. Majtki hipsters produkowane są przez znane marki i lubianych przez nas producentów, za którymi kryje się gwarancja odpowiedniej jakości. Wystarczy więc zaufać naszym dotychczasowym preferencją i przy najbliższej okazji wybrać właśnie ten krój bielizny. Może to właśnie dzięki nim odnajdziemy pełen komfort z użytkowania tej części garderoby.