Lifestyle

MacBook Air 13 M1 i MacBook Pro M1 13. Elegancja i wydajność w najlepszym wydaniu

MacBook Air 13 M1 i MacBook Pro M1 13. Elegancja i wydajność w najlepszym wydaniu

Najnowszy MacBook Air 13 M1 oraz MacBook Pro M1 13 cieszą się w Polsce ogromną popularnością i trudno się temu dziwić. Są to urządzenia doskonale dopasowane do każdego typu użytkownika, dzięki różnorodnym, dostępnym konfiguracjom. Dzięki temu doskonale sprawdzą się zarówno w rękach pracownika biurowego, grafika komputerowego, jak i osoby, która używać ich będzie wyłącznie do przeglądania internetu.

Produkty firmy Apple znane są również ze swojego niepowtarzalnego stylu, który dostrzegalny jest oczywiście również w produkcie MacBook Air 13 M1 oraz MacBook Pro M1 13. Oba modele tych nowoczesnych laptopów pochwalić się mogą elegancką, smukłą budową oraz niepowtarzalnym, minimalistycznym designem. Nie mogło zabraknąć na ich obudowie również charakterystycznego logo, dzięki któremu nie da się ich pomylić z żadną inną firmą. 

MacBook Air 13 M1

MacBook Air 13 M1 to fantastyczny sprzęt dla osób, które doceniają mobilne i lekkie rozwiązania. Laptop świetnie sprawdzi się w podróży i będzie doskonałym kompanem do pracy w terenie. Można go zabrać ze sobą wszędzie, bo jest bardzo lekki i wygodny. 

Choć jest stosunkowo niewielki, dysponuje potężną mocą obliczeniową. Świetnie sprawdzi się także jako narzędzie biurowe w rękach osób, które wykonują swoje obowiązki w różnych miejscach, np. wyświetlając prezentacje multimedialne. Ma bardzo pojemną baterię i ekran na tyle duży, by dało się na nim wygodnie wykonywać wszelkie zadania. 

MacBook Pro M1 13

MacBook Pro M1 13 to laptop dla najbardziej wymagających użytkowników. Jego wydajny procesor oraz pojemna pamięć RAM sprawiają, że obsługiwać można na nim nawet najbardziej zaawansowane programy do montażu dźwięku czy obrazu. Szczególnie lubiany jest m.in. przez grafików oraz programistów, którzy doceniają jego niezawodność.

Ten sprzęt od Apple idealnie sprawdzi się podczas wykonywania obowiązków zawodowych w biurze, łatwo bowiem można łączyć go z innymi narzędziami do pracy, takimi jak dodatkowe monitory czy tablety graficzne. Mimo swojej ogromnej mocy nie jest jednak ciężkim urządzeniem, bez problemu więc można go przewozić i pracować na nim np. w domu czy w pociągu. 

Doskonałe laptopy od Apple dla każdego użytkownika

Apple to producent sprzętu elektronicznego z najwyższej półki. W jego niezwykle bogatej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie, którego cena odpowiada niezawodności oraz najwyższej jakości wykonaniu. Więcej zaawansowanych laptopów od Apple znaleźć możesz na stronie https://lantre.pl/c/236/macbook-pro-13-macbook-pro-mac.html. Czekają tam na Ciebie niezwykle atrakcyjne cenowo MacBooki Pro 13 Retina 2020 oraz 2019. 

Udostępnij