dolnyslask360.pl

Portal dla turystów

karma dla psa
Porady

Kiedy warto sięgnąć po bezzbożową karmę dla psa?

Jeśli Twój pupil cierpi na nietolerancje pokarmowe i alergie, rozwiązaniem może być bezzbożowa karma dla psa, która pomaga wprowadzić dietę, a przy tym dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Minimalizowanie popularnych alergenów w jadłospisie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Wielu opiekunów sięga więc po produkty, które są naturalne i bazują na mięsie, a dzięki temu dostarczają tego wszystkiego, czego potrzeba. Bezzbożowa karma dla psa, jaką oferujemy na dolina-noteci.pl, jest najlepszym wyborem.

Idealne posiłki dla mięsożerców

Psy to zwierzęta mięsożerne, które przez wieki ewolucji nauczyły się jeść wszystko. Niezmiennie jednak naturalny instynkt bierze górę, więc bezzbożowa karma dla psa będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego czworonoga, któremu chce się podawać jedzenie jak najbardziej zbliżone do diety mięsożerców. To właśnie podstawa zdrowego i doskonale zbilansowanego jadłospisu. Bezzbożowa karma dla psa jest idealna dla zwierząt wrażliwych na różnego rodzaju dodatki do jedzenia oraz dla aletkików. W specjalnie przygotowywanych posiłkach poza mięsem znaleźć można zioła i warzywa, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dużą popularnością cieszy się także karmienie psów zgodnie z ich naturalnymi potrzebami. Modny jest ostatnio BARFing. W tym wypadku podaje się posiłki z surowego świeżego mięsa i podrobów, do których dodaje się niektóre warzywa i owoce. Naturalne żywienie to ekologiczne i wyselekcjonowane składniki. I dlatego w diecie dominuje przede wszystkim białko zwierzęce, a minimalizuje się ilość węglowodanów.

Zdrowa bezzbożowa karma dla psa

Bezzbożowa karma dla psa staje się rewelacyjną opcją, która opowiada na wymagania żywieniowe czworonogów. W składzie znaleźć można najlepszej jakości mięso mięśniowe, serca i ryby, które wyróżniają się wysoką strawnością i przyswajalnością cennych składników, a przede wszystkim białka. Natomiast inne produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak kości lub inne odpady rzeźnicze nie będą dostarczać odpowiedniej ilości tego wartościowego składnika. Poza tym pies codziennie będzie potrzebować także wody, węglowodanów, tłuszczów, minerałów i witamin. Warto jednak pamiętać, że zbyt duża ilość zbóż może być ciężkostrawna i dlatego producenci rezygnują z nich, a błonnik i niezbędne składniki odżywcze pochodzą z roślin takich jak ziemniaki, słodkie ziemniaki, dynia lub inne warzywa. Takie jedzenie będzie zdecydowanie lepiej tolerowane nie tylko przez czworonogi, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami. Sprawdź, która bezzbożowa karma dla psa będzie doskonała dla Twojego pupila.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *